Dom Gadżety

Jaki organizer do kluczy domowych?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Ile razy każdy z nas miał lub dalej ma problem z walającymi się kluczami domowymi w kieszeniach, torebkach czy plecakach? Do tego jeszcze ten metaliczny dźwięk? Może nadszedł już ten moment by zmienić metalowe kółko na klucze na coś bardziej dedykowanego? Takim gadżetem jest właśnie organizer do kluczy.

Czym jest organizer do kluczy?

Organizer do kluczy, to niewielkie, poręczne i łatwe do przenoszenia urządzenie dzięki któremu możemy utrzymać porządek w kluczach. Umożliwia łatwy dostęp do każdego z nich. Dodatkowo, klucze są chronione przed uszkodzeniami czy zarysowaniem.

Przed zakupem takiego organizera warto wziąć pod uwagę dwie rzeczy:

  1. Nie są tanie – to dodatkowy koszt. W zależności od producenta i materiału (skóra, plastik, włókno węglowe czy tytan) cena może wahać się od 20 do ponad 200 zł.
  2. Ograniczenia w ilości kluczy. Jeżeli nosisz bardzo dużo kluczy (a widziałem potężne pęki kluczy), to taki organizer może nie być dobrym rozwiązaniem. Większość z nich charakteryzuje się ograniczoną ilością miejsca na klucze.

Warto też dodać, że po zakupie takiego organizera trzeba będzie się przyzwyczaić do nowej formy przechowywania kluczy i ich wyjmowania.

Write A Comment