II Forum Branży Prezentowo-Upominkowej i Program Konferencji *

Zapraszamy do udziału w programie konferencyjnym przygotowanym w ramach targów Gift Show Poland 2016. Poniżej prezentujemy zagadnienia, jakie będą poruszane podczas targów.

Udział we wszystkich konferencjach jest bezpłatny.
Zapraszamy do rejestracji na targi.

 

CZWARTEK, 19.05.2016

II Forum Branży Prezentowo-Upominkowej

godz. 10:00 -  Sprzedaż Prowokacyjna - czyli nowy najskuteczniejszy model sprzedaży. Mateusz Mrozowski (sala konferencyjna, I piętro)

godz. 11:00 - Ceremonia otwarcia II edycji targów Gift Show Poland

godz. 12:50 - Prezentacja Stowarzyszenie Branży Prezentowo -Upominkowej (sala konferencyjna, I piętro)

godz. 13:00 - Zagrożenia i pułapki w imporcie gadżetów: jak bezpiecznie kupować w Chinach? Paulina Kiełbus - Jania, Big China (sala konferencyjna, I piętro)

godz. 14:00 - NOWOŚCI W OFERCIE PLL LOT

godz. 14:10 - Klucz do poznania pracownika, czyli jak zatrudnić odpowiednie osoby na odpowiednim stanowisku. Paweł Kielak (sala konferencyjna, I piętro)

godz. 16:00 - LOSOWANIE (hala targowa, parter)

Warsztaty

godz. 12:00 -  Bezpieczne przedszkole/ przyjazna szkoła czyli jakie kreatywne produkty wykorzystywać w edukacji najmłodszych? Spotkanie z firmą Inter Sp. z o.o. oraz marką Alpino - hala targowa

godz. 12:50 - Nowoczesne trendy w edukacji - Inter Sp.z o.o. - hala targowa

 

PIĄTEK, 20.05.2016 


godz.10:30 - PROVOCATIVE BRAND, czyli jak stworzyć silną i skuteczną markę własną i jak przekuć to w wymierny efekt finansowy? Justynia Qunio (sala konferencyjna, I piętro)

godz.11:30 - Trendy w upominkach i dekoracjach na Boże Narodzenie 2016 (wg Fashion Snoops) Jerzy Osika, Promedia (sala konferencyjna, I piętro)

godz. 12:30 - Gadżet, który żyje i wzbudza emocje. Kinga Dzwonnik, Kwiaty dla Biura. Wśród wszystkich uczestników rozlosujemy prezent od firmy.

godz. 13:00 - Poznaj siebie.Paweł Kielak (sala konferencyjna, I piętro)

godz. 14:00 - LOSOWANIE (hala targowa, parter) 

godz. 16:00 - LOSOWANIE (hala targowa, parter)

 

SOBOTA, 21.05.2016 

godz. 10:15 - Koreańska i chińska kultura biznesowa- podobieństwa i różnice, czyli jak komunikować z Azjatami? Nicolas Levi, Centrum Studiów Polska - Azja (sala konferencyjna, 1 piętro)

godz.11:00 - Jesteś zielony, czerwony czy niebieski? STRUCTOGRAM® - Kod genetyczny Twojej Osobowości! Paweł Kielak 

godz. 11:15 - Polska- Chiny na Jedwabnym Szlaku. Polsko chinskie relacje biznesowe i gospodarcze przed czerwcowa wizyta Xi Jinpinga w Polsce. Radosław Pyffel, Centrum Studiów Polska-Azja (strefa B2B, hala targowa)

*Organizatorzy zastrzegają możliwość zmian w programie z niezależnych od nich przyczyn| Wszystkie prelekcje odbywają się w języku polskim

 

Program I Forum Branży Prezentowej i Konferencji 2015

Back to top