Polskie Stowarzyszenie Branży Prezentowej jest to  organizacja działająca na rzecz rynku upominkowego w Polsce. Stowarzyszenie ma na celu stworzenie korzystnych warunków dla jego rozwoju w kraju oraz umożliwienie członkom wymiany informacji i wzajemnej współpracy.

Firmy będące wystawcami Targów Gift Show Poland mają możliwość uzyskania członkostwa w stowarzyszeniu na okres 3 lat bez konieczności poniesienia dodatkowej opłaty z tego tytułu. Wszyscy członkowie mogą liczyć na promocję swojej działalności w internecie - zarówno poprzez stronę Targów Gift Show Poland, jak i stronę dedykowaną stowarzyszeniu.

Ponadto stowarzyszenie jest organizatorem II Forum Branży Prezentowo-Upominkowej, które odbędzie się pierwszego dnia Targów Gift Show Poland tj. 19 maja br. Forum skierowane jest do wszystkich profesjonalistów zainteresowanych tym rynkiem. W ramach planowanego wydarzenia przeprowadzone będą liczne konferencje oraz praktyczne warsztaty.

http://www.giftspolska.pl/

PGA

Polskie Stowarzyszenie Branży Prezentowej i Upominkowej

Z początkiem maja 2015 roku utworzone zostało Stowarzyszenie zrzeszające osoby z branży upominkowej. Głównym motywem takiej decyzji była chęć stworzenia grupy firm, które dzięki wspólnemu celowi będą promować swoje produkty także poza granicami naszego kraju oraz wymieniać doświadczenie z innymi podmiotami. 

Jedną z pierwszych realizacji Stowarzyszenia była organizacja targów branżowych pod nazwą Gift Show Poland 2015. Podczas I edycji targów zorganizowane zostało także I Forum Branży Prezentowej, które dzięki współpracy ze znakomitymi mówcami, dało szansę wielu branżystom poznać tajniki skutecznej sprzedaży, savoir vivre'u oraz motywacji i realizacji planów.

Nieodłącznym elementem działalności Stowarzyszenia jest także portal branżowy www.giftspolska.pl, który jest jednym z głównych narzędzi promocji branży.

O ile targi były okazją do osobistych spotkań głównych graczy branżowych z klientami, o tyle portal jest kontynuacją prezentacji nowości produktowych oraz zmian zachodzących w branży. 

Jak informuje Zarząd Stowarzyszenia - portal ma być łącznikiem komunikacyjnym między kolejnymi edycjami targów Gift Show.

Wszyscy Członkowie Stowarzyszenia, którzy każdego dnia dołączają do naszego grona, mają możliwość nieodpłatnej promocji swoich produktów na naszym portalu - mówi Wiceprezes Stowarzyszenia, Daria Kostera.

Dodatkowo ważnym elementem działalności Polskiego Stowarzyszenie Branży Prezentowej są cykliczne spotkania dla firm Członkowskich.

Pierwsze z nich, które odbyło się 25 stycznia 2016 roku, zgromadziło ponad 20 osób, przedstawicieli firm zrzeszonych w Stowarzyszeniu, jak i tych, które chciały poznać zasady jego działania.

Wśród przybyłych gości nie zabrakło takich firm jak: Interchange Solution, Katalog Marzeń, Rozette, Tubus, Messe Frankfurt, Galeria Zdrowia, redakcji magazynu scann.R oraz przedstawicieli Polskiej Izby Opakowań. 

- Cieszymy się, że tak liczne grono przyjęło nasze zaproszenie - mówiła podczas spotkania Prezes Stowarzyszenia, Monika Glegoła. -  Zapewniam, że wraz z całym Zarządem zrobimy wszystko, aby spotykać się częściej i w jeszcze milszych okolicznościach.

Okazją do pierwszego w tym roku spotkania było przepiękne przedstawienie, które miało miejsce właśnie w Teatrze Wielkim.

---------------

Dla przypomnienia: Wszystkie firmy, które wystawiały się na targach Gift Show 2015 za członkostwo przez kolejne 3 lata nie ponoszą żadnych kosztów. Co zyskują dzięki członkostwu?

  • nieodpłatną promocję na portalu ,
  • uczestnictwo w śniadaniach biznesowych,
  • preferencyjne warunki udziału w targach Gift Show Poland 2016, które odbędą się w dniach 19-21 maja 2016 roku,
  • udział w misjach wyjazdowych do Chin
  • pomoc w kontaktach z dostawcami z Dalekiego Wschodu

Plany na dalszy rozwój Stowarzyszenia są wielowymiarowe o czym będziemy na bieżąco informować. Teraz zapraszamy do relacji naszej redakcji z targów Gift Show, podczas których spotkaliśmy się z kilkoma przedstawicielami firm także z branży PBS.

stowarzyszenie